Konferencja szkół rolniczych w Tarnowie Podgórnym 28-29.11.2019


Firma John Deere wraz Krajowym Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie była organizatorem konferencji szkół rolniczych, która odbyła się w dn. 28-29.11.2019 w ośrodku szkoleniowym John Deere w Tarnowie Podgórnym.
Korzystając z zaproszenia organizatorów firma Mechatronika miała możliwość zaprezentowania swojej oferty wyposażenia dydaktycznego kierowanego do szkół z tego sektora.
Możliwość bezpośredniej rozmowy z nauczycielami zawodu i dyrektorami szkół rolniczych stanowiła dla nas sposobność dla dalszego poznania oczekiwań kierowanych w stosunku do naszej oferty produktowej, tworząc jednocześnie platformę dla dalszej wymiany poglądów nt. realizacji celów dydaktycznych przy aktywnym wykorzystaniu oferowanych środków dydaktycznych, w oparciu o aktualne programy nauczania w zawodzie.
Z nieukrywaną satysfakcją przyjęliśmy otrzymane po konferencji zapytania ofertowe. Zlecenie realizacji zamówienia na budowę stanowiska czujników dla centrum szkoleniowego firmy John Deere jest dla nas potwierdzeniem ogromnych potrzeb związanych z rozwojem pomocy techno dydaktycznych również w sektorze biznesu, co przekłada się na kompetencje kadr, efektywność pracy i dalszą profesjonalną obsługę w obszarze obsługi posprzedażnej klienta.

Dziękując gospodarzom za zaproszenie liczmy na wiele wspólnych projektów, dających szansę dalszej owocnej współpracy bilateralnej.


Piotr Nowak - System Common Rail


Arkadiusz Łangowski - Pneumatyczny Układ Hamulcowy


Alexander Sidorkin - Agrotonika Hydrauliki Siłowej


Waldemar Busz - Zestawy Panelowe